درباره ما

درباره ما

 

داروخانه اینترنتی دکتر سولماز رستمي

همزمان با تغییرات جهانی در مراودات تجاری و با درنظر گرفتن گزینه های مختلف ، که صرفه جویی در وقت مخاطبین یکی از مهمترین آنهاست ، برآن شدیم تا با راه اندازی سایت داروخانه دکتر سولماز اقدام به  فروش آنلاین محصولات مشروحه ذیل نماییم .

1-محصولات آرایشی بهداشتی

2- مکمل های تقویتی

3- مکمل های کمک درمانی

4-داروهای گیاهی

5-مکمل های ورزشی

6-محصولات ارتوپدی

7- لوازم کودک

8- تجهیزات

این سایت با مدیریت و نظارت موسس و مسئول فني داروخانه، خانم دکتر سولماز رستمی با شماره پروانه تاسيس 165/3971/1/223310 که دارای سوابق مدیریتی و تجارب چندین ساله در امور داروخانه هستند ایجاد و راه اندازی شده است و همه موارد درج شده در سایت بانظر مستقیم  مسوول فنی داروخانه انجام میشود.
همانطور که مستحضر هستید بنا به دلایل منع قانونی ، و رعایت اصول حرفه ای و امنیتی ، فروش دارو  صرفا با حضور شما عزیزان در محل داروخانه و با رویت نسخ توسط مسوولین مربوطه  انجام پذیر خواهد بود.
موارد و اقدامات  انجام شده در سایت داروخانه دکتر سولماز:
1. مشخصات انواع محصولات با استناد به  اطلاعاتی که شرکتهای سازنده در کاتالوگهای مربوطه ذکر کرده اند  و نیز قیمتهای آپدیت شده و به روز،  در معرض دید شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
2.  جمع آوری ، ترجمه و  تلخیص مقالات و اطلاعات علمی از منابع معتبر جهت افزایش سواد سلامت جامعه و پیرو آن افزایش خودمراقبتی و پیشگیری در اقشار مختلف جامعه.
3. بکارگماردن تکنسینهای کارآزموده و باتجربه و درعین حال نظارت مستقیم مسئولین فنی داروخانه در زمینه های مختلف ارتباطی و درمانی با مراجعین.
4. جهت افزایش امکانات دسترسی مخاطبین با داروخانه ، ارائه اطلاعات از 4طريق(سايت ، اينستاگرام، تلگرام ، ادرس و تلفنهاي داروخانه انجام مي پذيرد.
نهایت سعی تیم درمانی و تخصصی داروخانه دکتر سولماز  پاسخگویی به سوالات و انجام درخواستهای مراجعین  در اسرع وقت میباشد.
جهت ارتقای سطح کیفی خدمات، از پیشنهادات و انتقادات سازنده شما استقبال میکنیم.
همواره در تلاش هستيم تا با ايجاد ( حس خوب سلامتي ) همراه شما عزيزان باشيم.